Naszym celem jest przygotowanie idealnego opakowania dla produktu. Proces ten poprzedzony jest wnikliwą analizą oczekiwań klienta, uwzględniając wszystkie aspekty związane z funkcjonowaniem i bezpieczeństwem wykonanego przez nas zabezpieczenia. Prowadzimy rozwiązania dla naszych klientów w zakresie kompleksowej usługi doradztwa technicznego, projektowania, analizy kosztów i materiałów opakowaniowych.

Wprowadzane przez firmę AMEOLI opakowania na bazie innowacyjnych materiałów speł-niają wymagania dotyczące wdrożeń i rozwoju zabezpieczanego produktu. Dzięki czemu zyskuje on wysokiej klasy ochronę przed uszkodzeniami.

Nowoczesne i niezawodne rozwiązania w tym zakresie zwiększają jakość Państwa produktów.

POJEMNIKI POLIPROPYLENOWE

Opakowania firmy AMEOLI charakteryzują się wysoką jakością oraz innowacyjnością, pro-jektujemy i produkujemy dedykowane pojemniki, głównie w oparciu o bardzo lekkie panele z płyty polipropylenowej.

opakowania 1

PŁYTA ANTYSTATYCZNA

Na specjalne życzenie klienta oferujemy opakowania z płyty antystatycznej, rozpraszającej prądy błądzące co pozwala bezpiecznie transportować elementy elektroniczne.

opakowania 2

PŁYTA LAMINOWANA

Dla transportu szczególnie delikatnych elementów wykonujemy we własnym zakresie laminowanie płyt polipropylenowych wigofilem, oraz innymi materiałami tekstylnymi w różnych gra-maturach, oraz kolorach.

opakowania 3

POLIPROPYLEN KANALIKOWY

Mamy w swojej ofercie dużą gamę płyt polipropylenowych kanalikowych są one bardzo wytrzymałe, wodoodporne, produkowane w różnych kolorach, gęstościach i grubościach.

Wykorzystujemy najnowsze metody łączenia płyt kanalikowych, począwszy od najbardziej popularnego zgrzewania ultradźwiękami, poprzez zastosowanie metody klejenia, a kończąc na łączeniu metodą termiczną.

Produkujemy wypełnienia pojemników na bazie materiałów opakowaniowych takich jak pianki polietylenowe, kratownice z polipropylenu, wypełnienia szyte, przeznaczone zgodnie z ich właściwościami.

Uchwyty transportowe przeznaczone są do montażu w pojemnikach z płyty polipropyleno-wej, wykonywane są w wersji otwartej, oraz zamkniętej z materiału PCV i gumy która pozwala na wygodny i bezpieczny transport.

opakowania 4

WYPEŁNIENIA PIANKOWE

Wypełnienia piankowe mogą być stosowane na potrzeby użytku domowego, handlowego lub przemysłowego zarówno do celów opakowaniowych jak i innych aplikacji miedzy innymi do sektorów budownictwa, motoryzacji, elektroniki, sportu, AGD, lotnictwa. Charakteryzują się wysoką amortyzacją, lekkim wypełnieniem, zabezpieczeniem produktu, elastycznością, deli-katnością, nie chłoną wody.

opakowania 5

Szukasz niezawodnych i innowacyjnych rozwiązań
dla swojej PRODUKCJI

Skontaktuj się z nami, sprawdź jak możemy usprawnić Twój system produkcji

Więcej...