Naszym celem jest przygotowanie idealnego opakowania dla produktu. Proces ten poprzedzony jest wnikliwą analizą oczekiwań Klienta, uwzględniającą wszystkie aspekty związane z funkcjonowaniem i bezpieczeństwem wykonanego przez nas zabezpieczenia. Prowadzimy rozwiązania dla naszych Klientów w zakresie kompleksowej usługi doradztwa technicznego, projektowania, analizy kosztów i materiałów opakowaniowych.

Wprowadzane przez firmę AMEOLI opakowania na bazie innowacyjnych materiałów spełniają wymagania dotyczące wdrożeń i rozwoju zabezpieczanego produktu, dzięki czemu zyskuje on wysokiej klasy ochronę przed uszkodzeniami.

Nowoczesne i niezawodne rozwiązania w tym zakresie zwiększają jakość Państwa produktów.

POJEMNIKI POLIPROPYLENOWE

Opakowania firmy AMEOLI charakteryzują się wysoką jakością oraz innowacyjnością. Projektujemy i produkujemy dedykowane pojemniki, głównie w oparciu o bardzo lekkie panele z płyty polipropylenowej.

opakowania 1

PŁYTA ANTYSTATYCZNA

Na specjalne życzenie Klienta oferujemy opakowania z płyty antystatycznej, rozpraszającej prądy błądzące, co pozwala bezpiecznie transportować elementy elektroniczne.

opakowania 2

PŁYTA LAMINOWANA

Dla transportu szczególnie delikatnych elementów wykonujemy we własnym zakresie laminowanie płyt polipropylenowych wigofilem oraz innymi materiałami tekstylnymi, w różnych gramaturach oraz kolorach.

opakowania 3

POLIPROPYLEN KANALIKOWY

Mamy w swojej ofercie dużą gamę płyt polipropylenowych kanalikowych – są one bardzo wytrzymałe, wodoodporne, produkowane w różnych kolorach, gęstościach i grubościach.

Wykorzystujemy najnowsze metody łączenia płyt kanalikowych, począwszy od najbardziej popularnego zgrzewania ultradźwiękami, poprzez zastosowanie metody klejenia, a skończywszy na łączeniu metodą termiczną.

Produkujemy wypełnienia pojemników na bazie materiałów opakowaniowych takich jak pianki polietylenowe, kratownice z polipropylenu i wypełnienia szyte, przeznaczonych zgodnie z ich właściwościami.

Uchwyty transportowe przeznaczone są do montażu w pojemnikach z płyty polipropylenowej. Wykonywane są w wersji otwartej i zamkniętej z materiału PCV oraz gumy, która pozwala na wygodny i bezpieczny transport.

opakowania 4

WYPEŁNIENIA PIANKOWE

Wypełnienia piankowe mogą być stosowane na potrzeby użytku domowego, handlowego lub przemysłowego, zarówno do celów opakowaniowych, jak i innych aplikacji, m.in. w sektorach budownictwa, motoryzacji, elektroniki, sportu, AGD, lotnictwa. Charakteryzują się wysoką amortyzacją, lekkim wypełnieniem, zabezpieczeniem produktu, elastycznością, delikatnością, nie chłoną wody.

opakowania 5

Szukasz niezawodnych i innowacyjnych rozwiązań
dla swojej PRODUKCJI

Skontaktuj się z nami, sprawdź jak możemy usprawnić Twój system produkcji

Więcej...