AMEOLI Kompleksowa obsługa produkcji

Naszą misją i filozofią, której jesteśmy wierni od samego początku, jest zaprojektowanie i wyprodukowanie kompleksowych rozwiązań, dostosowanych indywidualnie do potrzeb naszych Klientów. Umożliwiających poprawę, przyśpieszenie i optymalizację procesu produkcyjnego.
Wprowadzamy innowacyjne rozwiązania, począwszy od Budowy maszyn które otwierają olbrzymie spektrum możliwości w przemyśle. Poprzez Logistykę, zapewniamy solidną obsługę transportową produktu w trakcie operacji między stanowiskowych, wewnątrz zakładowy, jak i docelowy. Kończąc na nowoczesnych i niezawodnych Opakowaniach, zaprojektowanych i wykonanych wg wysokich standardów.

firma 1

ZESPÓŁ

Zespół Projektowy AMEOLI to dział branży technicznej.
Rodzaj świadczonej przez nią działalności został sklasyfikowany jako „działalność w zakresie kompleksowej usługi doradztwa technicznego, projektowania, analizy kosztów i materiałów”. Prowadzimy realizacje na terenie całego kraju oraz za granicą.

firma 6

STANDARDY

AMEOLI dba o zapewnienie wysokich standardów eksperckiego charakteru świadczonych przez naszą firmę usług, sprawnego i efektywnego planowania, zarządzania i wdrażania strategii, programów i projektów. Utworzyliśmy stały wewnętrzny zespół składający się z doświadczonych kierowników projektów, badaczy i analityków, którzy dbają o wnikliwą analizę oczekiwań Klienta.

firma 2

DZIAŁ KONSTRUKCYJNY

Celem Działu Konstrukcyjnego jest przygotowanie dokumentacji technicznej, prezentacji i informacji na temat produktu końcowego. Proces ten poprzedzony jest wnikliwą analizą oczekiwań Klienta, uwzględniającą wszystkie aspekty związane z funkcjonowaniem i bezpieczeństwem wykonanego przez nas produktu. Wyobraźnia przestrzenna i znajomość programów graficznych pozwalają nam dostarczyć Klientowi projekt, który będzie spełniał jego oczekiwania.

firma 3

ROZWÓJ TECHNOLOGICZNY

Jest dla nas bardzo ważny, pozwala wprowadzać na rynek produkty wykonane dzięki najnowocześniejszym systemom, które charakteryzują się złożonością i różnorodnością zastosowanych technologii. Dział ten spełnia wymagania dotyczące wdrożeń i rozwoju nowych wyrobów, opracowuje oraz modyfikuje technologicznie produkty, dzięki czemu umożliwia uzyskanie wysokiej jakości produktu oraz powtarzalności jego kształtu, wymiarów i wyglądu.

firma 4

CERTYFIKATY

certyfikaty