Zajmujemy się projektowaniem i budową maszyn oraz urządzeń o bardzo szerokim zastosowaniu. Nasze produkty są wytwarzane zgodnie z obowiązującymi normami (m.in. Dyrektywą Maszynową) oraz otrzymują wszystkie niezbędne certyfikaty wymagane na terenie UE.

Nasz dział konstrukcyjny tworzą ludzie z wieloletnim doświadczeniem w budowaniu maszyn dla przemysłu automotive. Posiadamy szeroką wiedzę i doświadczenie w zakresie bezpieczeństwa pracy i optymalizacji procesów produkcyjnych.

Produkujemy niestandardowe, dopasowane do potrzeb klienta urządzenia. Mogą to być stanowiska montażowe, pomoce technologiczne jak i również przyrządy pozycjonujące detale. Obsługa może się odbywać ręcznie lub być zautomatyzowana w różnych stopniach.

Urządzenia automatyczne wyposażone mogą być w systemy kontroli detali, znakowania. Realizujemy również tematy z zakresu automatyzacji procesów.

budowa maszyn 1

URZADZENIA RĘCZNE

Grupa produktów napędzana siłą mięśni ludzkich. Napęd bezpośredni lub za pomocą różnych przekładni i dźwigni.

budowa maszyn 2

URZADZENIA AUTOMATYCZNE

Grupa produktów sterowana w pełni automatycznie lub tylko wspomagana napędami. Maszyny z napędami pneumatycznymi, hydraulicznymi, elektrycznymi. Zarówno jako autonomiczne maszyny jak i maszyny nieukończone (w myśl Dyrektywy Maszynowej) jako aplikacje do integracji w maszynach nadrzędnych.

budowa maszyn 3

 

Szukasz niezawodnych i innowacyjnych rozwiązań
dla swojej PRODUKCJI

Skontaktuj się z nami, sprawdź jak możemy usprawnić Twój system produkcji

Więcej...