Zajmujemy się projektowaniem i budową maszyn oraz urządzeń o bardzo szerokim zastosowaniu. Nasze produkty są wytwarzane zgodnie z obowiązującymi normami (m.in. dyrektywą maszynową) oraz otrzymują wszystkie niezbędne certyfikaty wymagane na terenie UE.

Nasz dział konstrukcyjny tworzą ludzie z wieloletnim doświadczeniem w budowaniu maszyn dla przemysłu automotive. Posiadamy szeroką wiedzę i doświadczenie w zakresie bezpieczeństwa pracy i optymalizacji procesów produkcyjnych.

Produkujemy niestandardowe, dopasowane do potrzeb Klienta urządzenia. Mogą to być stanowiska montażowe, pomoce technologiczne, jak również przyrządy pozycjonujące detale. Obsługa może się odbywać ręcznie lub być zautomatyzowana w różnym stopniu.

Urządzenia automatyczne mogą być wyposażone w systemy kontroli detali, znakowania. Realizujemy również tematy z zakresu automatyzacji procesów.

budowa maszyn 1

URZADZENIA RĘCZNE

Grupa produktów napędzanych siłą ludzkich mięśni. Napęd bezpośredni lub za pomocą różnych przekładni i dźwigni.

budowa maszyn 2

URZADZENIA AUTOMATYCZNE

Grupa produktów sterowanych w pełni automatycznie lub tylko wspomaganych napędami. Maszyny z napędami pneumatycznymi, hydraulicznymi, elektrycznymi – zarówno autonomiczne, jak i nieukończone (w myśl dyrektywy maszynowej) – jako aplikacje do integracji w maszynach nadrzędnych.

budowa maszyn 3

 

Szukasz niezawodnych i innowacyjnych rozwiązań dla swojej PRODUKCJI?

Skontaktuj się z nami, sprawdź, jak możemy usprawnić Twój system produkcji

Więcej...